Правекс-Банк всі філії та банкомати Броварів

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» - універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, що складається з 260 відділень, ПРАВЕКС-БАНК представлений у всіх куточках нашої країни.

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Курси валют на Сьогодні, 14.11.18

ВалютаКупівляПродаж
Долар США27.8528.05
Євро31.331.79
Рубль0.380.415

Курси валют всіх банків в Броварах

У поєднанні з бездоганною 20-річною історією успішної діяльності це дозволило банку стати одним з найбільш відомих банківських брендів України.

2008 рік став знаковим для ПРАВЕКС-БАНКУ - в кінці червня була завершена угода з продажу 100% акцій банку одній із провідних банківських груп Європи - італійській групі Intesa Sanpaolo. Міжнародна банківська група Intesa Sanpaolo входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії у всіх сферах бізнесу. Завдяки новим можливостям і більш високих стандартів ризик-менеджменту і технологій, ми можемо на підставі нашого базису зробити потужний прорив в цілому.

Надійність і стабільність ПРАВЕКС-БАНКУ, правильна стратегія розвитку та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють впевнено дивитися в майбутнє і впроваджувати масштабні плани динамічного розвитку нашого банку.


Ваш відгук стане першим

Авторизуйтесь, будь-ласка, для можливості залишати відгуки: Кабінет